czwartek, 21 sierpnia 2014

koszulka z własnym nadrukiem! ART-FLEX:!

hej:) nie macie pomysłu na prezent???? chcecie zrobić ciekawy prezent koledze,koleżance na urodziny czy też na wieczór kawalerski???? To coś dla was;)

ART-FLEX - wykonuje wyjątkowe koszulki z trwałym nadrukiem za równo full kolor jak i z jedno kolorowymi napisami lub grafikami. Używamy wyłącznie t-shirtów renomowanych producentów odzieży. Unikalne wzory tworzone przez nasze studio graficzne, na każdą okazję i dla każdego ! Zapraszamy ;)
                                                             http://www.art-flex.pl/
                                                  https://www.facebook.com/artflexpl?ref=profile

Możemy również sami dostarczyć "materiał" na którym chcemy nadruk, i płacimy wtedy tylko i wyłącznie za nadruk,lecz należy wcześniej skontaktować sie w celu kwalifikacji materiału-mogą to być bokserki,skarpetki,bluzy,kamizelki.
                                                        

Techniki wykonywania nadruków :

 Flex-Do wykonania nadruku wykorzystywana jest specjalna dwuwarstwowa folia, gdzie jedną warstwę stanowi warstwa transportowa, drugą – warstwa transferowa, cieniutka warstwa folii w określonym kolorze, pokryta termoaktywnym klejem.

•    możliwość taniego drukowania już od 1 sztuki.
•    Szeroka gama kolorów.
•    Idealna metoda do wykonywania napisów, logotypów, oraz innych wzorów ,które nie są zbyt złożone.
Sitodruk-Technika ta polega na nanoszeniu farby bezpośrednio na tkaninę, co gwarantuje bardzo dobra trwałość nadruku oraz niewyczuwalny w dotyku nadruk.
Sitodruk proponujemy do zamówień już od 30 sztuk dla projektów do 4 kolorów gdyż tego typu specyfikacja pozwala na wykonanie koszulek w bardzo dobrej jakości za bardzo atrakcyjna cenę.
Fotodruk-Liczba użytych kolorów jest nieograniczona i nie ma wpływu na cenę.
 
Wszystkie wymienione techniki pozwalają na pranie koszulek oraz ich prasowanie (na lewą stronę).
ART-FLEX -firma która jako pierwsza mi zaufała:) Z tej firmy mam już 3 koszulki i moge je naprawdę w 100% polecić gdyż ta która jest u mnie najdłużej ma już ok 4 lat. Nie widać po niej tego-napis nie jest zniszczony nie wyblakł a koszulka ma dalej kolor jaki miała przy zakupie,nie jest też rozciągnięta. Zapraszam serdecznie:)
A wy macie już taką koszulkę?????
 
 
 
 

1 komentarz:

  1. Fajna firma ;) sama posiadam koszulkę od nich już 3 rok i cały czas wygląda jak nowa :)

    http://blogowszystkimevi.bloog.pl/

    OdpowiedzUsuń

Każdy dodany przez was komentarz, to motywacja dla mnie do dalszego działania:)Dziękuję i zobowiązuje się zrewanżować tym samym jeśli tylko o tym będzie wspomniane:)

Każda obserwacja jest dla mnie bardzo dużą radością:D