wtorek, 19 kwietnia 2016

STINGER-ŻĄDŁO NAMIĘTNOŚCI. MIA SHERIDAN

Hej kochane! W ostatnim czasie książek typu "romans" nie czytam wcale. Trochę mnie one drażnią. Gdy dostałam możliwość zrecenzowania "Stinger" podeszłam sceptycznie. Kolejne puste romansidło....Ale....okazało się być całkiem inaczej! 


Książka w miękkiej okładce, przedstawiającej całujących się kochanków. Napisana przyjemną czcionką dla oka dzięki czemu czytanie jest samą przyjemnością. Pomimo że książka ma ponad 400 stron czyta się ją bardzo szybko i aż żal że dobrnęło się do końca. To tyle słowem wstępu.
Książka nie jest typowym romansem. Wmieszana jest w nią również sensacja poruszająca współczesny i coraz większy problem-handel ludźmi. Fabuła trzyma w napięciu i nie raz spowodowała zatrzymanie oddechu, ale i łezka się w oku zakręciła.

Grace- Kobieta która ma wszystko zaplanowane i dopięte na ostatni guzik. Wybierająca zawsze "bezpieczną opcję" . Nie dążąca za tym czego sama pragnie ale za tym czego wymagają od niej inni.
Carson- Całkowite przeciwieństwo Grace. Aktor branży erotycznej, żyjący tu i teraz. Nie myślący o przyszłości, na niczym mku nie zależy.


Weekend w Vegas odmienia ich już na zawsze. Początkowo pomimo że darzą się nienawiścią to odczuwają do siebie chemie. W tej książce jak w wielu innych do "zakochania" dochodzi w zaciętej windzie gdzie spędzają razem kilka godzin. Spędzają je na rozmowie, wyznaniu sobie tajemnic z bolącej przeszłości jak i na namiętnym pocałunku. Rozmowa na temat doświadczenia seksualnego Grace i jej planu -mężczyzny nr 2 który bedzie miał za zadanie naukę jej do roli dobrej kochanki, daje pomysł Carsonowi. Wspólny weekend w którym pokaże jej życie,również seksualne.

Miał być to czysty układ, jednak wyrwał się z pod kontroli . Grace po kilku upojnych nocach , i rozmowach zdaje sobie sprawę że pod maską gwiazdora porno kryje się wrażliwe, dobre serce .
Po tym jak każdy poszedł w swoją stronę odmienia swoje życie. Grace zmienia kierunek studiów, na mniej bezpieczny.
Carson- Zmienia wszystko. Nie jest w stanie grac w filmach, dotknąć innej kobiety. Zaciąga się do Marynarki Wojennej. Gdzie w kilka lat przechodzi nie mało.


Spotkanie po latach jest w mało przyjemnych okolicznościach...jednak oboje zdają sobie szybko sprawę że uczucia nie umarły. Znów życie staje na głowie. Grace zaręczona z mężczyzną który miał być "bezpieczną opcją" zdaje sobie sprawę że nie może z nim być.
 Carson był jej ideałem, była z niego dumna. Była dumna gdzie zaszedł i że ratuje kobiety które mają być sprzedawane jak zabawki, maskotki. 


Czy warto przeczytać?? Jak najbardziej polecam ! Książka wciąga tak że nie sposób się oderwać! :)


Książkę otrzymałam w ramach współpracy co nie wpłynęło na moją recenzję !
23 komentarze:

 1. Obecnie nie w nastroju jestem do takich książek. Z racji pracy licencjackiej czytuję raczej samą fachową literaturę. Ale kto wie - jak się skończy ten młyn z pisaniem licencjatu to powrócę do bardziej odstresowującej literatury ;) Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 2. zdecydowanie wole fantastyke ale moze kiedys?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za fantastyka to zas ja nie specjalnie przepadam ;)

   Usuń
  2. Za fantastyka to zas ja nie specjalnie przepadam ;)

   Usuń
 3. No weekend z aktorem branży erotycznej niewątpliwie moze byc interesujący:)))))))

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie mój typ książki, ale może okazać się ciekawa :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie czytałam :D

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie znam,ale zachęciłaś do przeczytania:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do tej ksiazki wiele nie trzeba przekonywac:)

   Usuń
 7. Nie czytałam ale brzmi zachęcająco :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie mam czasu na skonczenie Graya a ta książka kusząca jest ;(

  OdpowiedzUsuń
 9. Książka bardzo kusząca!!! :)
  mikrouszkodzenia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Każdy dodany przez was komentarz, to motywacja dla mnie do dalszego działania:)Dziękuję i zobowiązuje się zrewanżować tym samym jeśli tylko o tym będzie wspomniane:)

Każda obserwacja jest dla mnie bardzo dużą radością:D